Siirry sisältöön
satakunnanhyvinvointialue.fi (siirryt toiseen palveluun)

Ruoka-apu

Mepon kotipesä ry

Jaamme Meri-Porin Koulun ylijäämäruokaa joka arkipäivä ilmaiseksi sitä tarvitseville. Meillä on myös mahdollisuus syödä paikan päällä ja tarjoamme tätä varten ruokailuvälineet. Mukaan hakiessa toivomme sinulta omaa astiaa kuljetusta varten.

Sivun sisältö
Maksullisuus: Palvelu on maksuton
Alue: Pori
Palvelun kieli: Suomi

Toimi näin

Palveluun ei tarvitse ilmoittautua. Sähköpostiosoitteesta ohjaaja.mepo@outlook.com saat lisätietoa palvelusta Ruoka-apu.

Kenelle ja millä ehdoin

Palvelu on tarkoitettu 2–99-vuotiaille.
Palvelu on tarkoitettu alueen Pori asukkaille.

Yhteystiedot

puhelinasiointi

Lisätietoa palvelusta Ruoka-apu

Puhelinasiointikanavasta saat lisätietoa palvelusta Ruoka-apu.

Puhelinnumero 1
+358 40 222 0810
palvelupaikka

Ruoka-apu-palvelun järjestämispaikka

Palvelupaikka on Ruoka-apu -palvelun järjestämispaikka.

Ruoka-apu järjestetään yhdistyksen tiloissa, Pihlavan vanhalla koululla.

Käyntitiedot

Vanha Maantie 2
28800 Pori
Palveluajat
Ma–pe 12:30–13:30
lisätietoja

Lisätietoa palvelusta Ruoka-apu

Verkko-osoitteesta saat lisätietoa palvelusta Ruoka-apu.